Новини: ГРОШІ
-
1
Індія пропонує США нульові мита на сталь та автозапчастини — ЗМІ 06 травня 2025 23:10 Світ
Індія виступила з ініціативою часткового скасування імпортних мит на сталь, автокомпоненти та фармацевтичну продукцію зі США в обмін на аналогічні кроки з американського боку
-
2
У кремлі відповіли Трампу щодо цін на нафту 06 травня 2025 15:00 Україна
пєсков заявив, що росія давно працює у форматі ОПЕК+ для утримання цін на оптимальному рівні
-
3
В Україні знову почали "бодяжити" солярку - дослідження 06 травня 2025 12:20 Україна
Спеціалісти відправили в лабораторію зразки з 15 мереж, з різних регіонів країни. Експерти перевірили якість дизельного пального у великих та середніх мережах WOG, УКРНАФТА, AMIC, ОККО, PARALLEL, KLO, БРСМ-нафта, BVS, а також в популярних регіональних мережах (дніпровські NEFTEK та VOSTOKGAZ, полтавський АВТОТРАНС, запорізька ЄВРО 5).
-
4
В Україні більше не карбуватимуть 50 копійок: чому замість них будуть "шаги" 06 травня 2025 11:28 Україна
Національний банк України не планує надалі випускати монети номіналом 50 копійок. Очікується, що наступна серія таких монет буде карбуватися під новою назвою - "шаги". Водночас реалізація цієї ініціативи потребує підтримки з боку Верховної Ради , які мають ухвалити рішення про перейменування української розмінної монети.
-
5
7 млн гранту на теплиці: як ветерани будують агробізнес 06 травня 2025 09:21 Україна
Так Василь Коцюбайло з Черкащини отримав з партнером 7 мільйонів гривень від Мінагрополітики. Нині добудовують комплекс із 20 теплиць, який матиме полив, підігрів та сонячні панелі. Похизуватись першими огірками із новостворених теплиць запросили нашу знімальну групу.