В Киеве прошел финал чемпионата Украины по пляжному волейболу [ Редагувати ]
Гаряче на вихідних було і в українській столиці. Причому не через погоду, а через пристрасті які закипали під час фіналу чемпіонату України з пляжного волейболу. Докладніше про вирішальний день турніру - Денис Рильський.
Денис Рильський, кореспондент:
- За оцінками Міжнародного олімпійського комітету жіночий пляжний волейбол є одним з найбільш відвідуваних в програмі Олімпіад. А наступного року в Лондоні вартість квитків на цей вид спорту - серед найвищих. Вона сягає чотирьохсот п'ятдесяти фунтів.
Справжніх фанів не лякають ані високі ціни на квитки, ані не зовсім пляжна погода, як на фіналі чемпіонату України. Вони стверджують - головне - атмосфера, що панує на майданчику.
Ольга, уболівальниця:
- Все молоденькие, все загорелые, все энергичные. Это и есть основной плюс пляжного волейбола.
Сергій, уболівальник:
- Мы видим искренние эмоции, мы видим сексуальных девушек, спортивных, подтянутых, практически идеальных. Это здорово. За это мы и любим этот спорт.
Якщо для глядачів пляжний волейбол - це шоу. То для спортсменів щоденна й виснажлива робота. Втім не лише це.
Олександра Ширяєва, чемпіонка України з пляжного волейболу:
- Я стараюсь продержаться какое-то время без волейбола. Но обычно больше двух недель не получается. Я такой фанат, очень люблю пляж и пляжный волейбол. Для меня это жизнь.
Переможницями української першості серед жінок і стала саме пара Олександра Ширяєва - Світлана Бабуріна. У чоловіків не було рівних дуету Микола Бабич - Олександр Іойшер. Усі ж, хто піднявся на п'єдестал, окрім призових, отримали й ексклюзивні медалі ручної роботи, виготовлені у Швейцарії.
Денис Рильський, Андрій Машляківський, Новини, Телеканал Інтер.