У Києві ювілейний "Пробіг під каштанами" встановив рекорд [ Редагувати ]

Ювілейний "Пробіг під каштанами" - відбувся напередодні у Києві. Він став наймасовішим за останні кілька років. Долучилися спортсмени, аматори і навіть ті, хто лише вчиться робити перші кроки. Не відставав і наш кореспондент - Даніїл Снісар.
Київ - спортивний. Напередодні центр столиці перетворився на спортмайданчик для бігунів. Цьогорічний 25-тий пробіг під Каштанами зібрав рекордну кількість учасників - майже 10 тисяч.
Наймолодшим бігунам ще й року не виповнилося. А вони вже - учасники масштабного забігу. З дитячими візочками наввипередки долають 10 метрів.
"- Карапузи біжать кілька секунд".
Дорослі ж спортсмени - аматори змагалися на п'яти-кілометровій дистанції. Родина Савченків - у повному складі бігала під каштанами вже удев'яте. Кажуть, для них це - сімейне свято. До того ж - гарна нагода допомогти хворим дітям.
"Чому біг? Тому що це легко, тому що це просто, це можна робити де завгодно. І саме найголовніше, що це родинний такий захід. Мb вже 9 рік приймаємо участь у цьому заході. Чому важливий? Тому що серце дитини - це найголовніше для родини і ми розуміємо - куди йдуть наші внески", - говорить Сергій Савченко, учасник пробігу/
Усі зібрані гроші - організатори пробігу передають на потреби дитячої кардіології та кардіохірургії. За час існування цієї благодійної акції - вдалося назбирати близько 4 мільйони гривень.
46.11 Основна думка - це прийти, ось зробити внесок, отримати задоволення, ну і перевірити свої сили - наскільки ти зможеш пробігти. Це - все таки, формат "фан-рана". Люди можуть прийти з будь-якою фізпідготовкою", - говорить Ірина Кузнєцова, організатор пробігу.
У спритності змагалися й професійні легкоатлети. Першим вдалося фінішувати - Володимиру Кіцу.
"Тяжка траса. На фініші "тягунчик" – десь, в районі кілометра. Але ми справились. Багато народу. Популяризація спорту, легкої атлетики. І радий, що цей пробіг має свої традиції", - говорить Володимир Кіц, учасник забігу.
Жодних обмежень - пробігтися під каштанами змогли всі охочі. Бігуни радять - не задовольнятися одним забігом на рік!
"- Щоб жити до ста - на всі сто. А не просто доживати".