В Одесі відбувся благодійний забіг "Дорога до Перемоги" [ Редагувати ]
"Дорога до перемоги": напівмарафон під такою назвою відбувся сьогодні в Одесі. Діти та дорослі долали різні дистанції, а мотивацією були не лише спортивний азарт та здоровий спосіб життя, а ще й благодійність. Для чого саме збирали гроші - далі.
Анатолію – шістдесят два, і сьогодні серед бігунів він – найстарший з учасників напівмарафону. Бігом займається з дитинства, каже: це вже стало певним стилем життя, після кожного фінішу думати про новий старт.
Анатолій Мовшин, учасник змагань:
Ось як кров рухається в організмі по колу – так і ми рухаємося по життю, і поки ми рухаємося, принаймні я, я живу. Та й, звісно, менше хвороб, більше відчуття здоров’я, енергії та рухливості – це стопудово!
На стадіоні "Чорноморець" в Одесі легкоатлети зі всієї України: і професіонали, і прихильники спорту - загалом двісті тридцять учасників. Організатори кажуть: такі заходи особливо потрібні зараз, коли люди перебувають у стані тривалого стресу.
Оксана Кіркіна, співорганізаторка змагань:
Тобто в такий час треба мотивувати людей, щоб вони долучалися – настрій, здоров’я, спільне спілкування якесь, тобто, як це сказати, заради країни: здорова нація – це потужна країна!
Учасники долають дистанції на п’ять, десять та двадцять один кілометр. Забіг благодійний. Усі зібрані кошти спрямують у ЗСУ на придбання дронів для тридцять сьомої окремої бригади морської піхоти та тридцять п’ятої окремої бригади імені Михайла Остроградського.
Олег Кіпер, голова Одеської обласної державної адміністрації:
Ми хочемо показати разом, що сьогодні хлопці й дівчата, які нас боронять, боронять нашу країну, в тому числі Одещину нашу, перебувають там, а ми своїми діями, своїм єднанням хочемо підтвердити усьому світу, що ми єдині й разом йдемо до Перемоги.
Окремий залік у дисципліні "Скандинавська ходьба". Тут для пересування учасники використовують спеціальні палиці.
Катерина Андросова, учасниця змагань:
По-перше, це опора, по-друге, вона тебе висуває певним чином вперед: ти йдеш більш швидко, ніж звичайно ходиш. Людині це дає бадьорість. І, напевно, бажання рухатися в моєму віці – мені вже сімдесят років!
Після подолання дистанції на фініші усі учасники отримали медалі. А головне – заряд ендорфінів!
Наталія Воробйова, учасниця змагань:
Трішки було складно, коли біжиш доверху, а так нічого складного, дуже гарно, і всі такі яскраві, емоційні. Дуже сподобалось, і дякую всім!
Завершився напівмарафон окремими забігами серед малечі. Наймолодшому учаснику лише рік – усі діти також отримали подарунки.