У Магдебурзі автомобіль в'їхав у натовп людей на різдвяному ярмарку, десятки жертв [ Редагувати ]

Автомобіль в'їхав у натовп людей на різдвяному ярмарку у німецькому Магдебурзі. За даними AFP, під час теракту постраждали до 80 осіб. Bild пише, що 11 загиблих.
Влада Магдебурга офіційно повідомила про одного загиблого та 68 поранених. З них 15 перебувають у тяжкому стані.
Водія темного BMW затримали на місці. Його особу встановлюють. Очевидці публікують фото водія.
За даними видання Welt, яке посилається на спецслужби Німеччини, нападнику 50 років. Перед терактом він орендував автомобіль, на якому і поїхав на базар на Старому ринку. На пасажирському сидінні поліція знайшла багаж - зараз його обстежують сапери.
Уряд Саксонії-Анхальт називає терактом наїзд авто на різдвяний ярмарок. На місці працюють поліція та рятувальні служби.
У соцмережах поширюють відеозапис інциденту - на ньому видно, як автомобіль на великій швидкості їде крізь натовп, під його колеса потрапляють люди, після чого багато хто з них залишається лежати на землі.
Німецька преса пише, що рівно вісім років тому стався теракт у Брайтшайдплаці. 19 грудня 2016 року ісламіст викрав вантажівку і в'їхав на різдвяний базар: загинуло 13 людей, 70 поранено. Вбивця втік до Італії, де його ліквідувала поліція.