У Філадельфії розбився медичний літак (відео) [ Редагувати ]

У Філадельфії розбився медичний літак. Аварія сталася 31 січня близько 18:30 у штаті Пенсільванія. Про це повідомило видання FoxNews.
На борту медичного літака перебувало шість осіб: пацієнт, лікар, два пасажири та члени екіпажу. Літак впав після вильоту з аеропорту Північно-Східної Філадельфії, коли прямував до Міссурі.
Після аварії авіаційне паливо розбризкалося по околицях, зайнялися шість будинків та шість автомобілів. Пожежники швидко локалізували вогонь, і наразі ситуація під контролем. Рятувальні служби продовжують працювати на місці катастрофи.
Так сумно бачити, що літак впав у Філадельфії, штат Пенсильванія. Загинуло ще більше невинних душ. Наш народ повністю задіяний. Служби швидкого реагування вже отримують подяки за чудову роботу. Попереду ще більше. Благослови вас усіх Господь, - написав президент США Дональд Трамп в Truth Social, повідомляє FoxNews.
Мер Філадельфії Шерелл Паркер під час пресконференції закликала мешканців молитися.
Ми знаємо, що в цьому регіоні будуть втрати.
Дивіться також все, що відомо про авіатрощу літака і вертольота біля Вашингтона.