В Тернополе задержали 17-летнего подозреваемого в расстреле киевских ГАИшников [ Редагувати ]
У Тернополі затримали третього підозрюваного у розстрілі інспекторів ДАІ на Броварській трасі під Києвом. Нагадаю, це сталося вночі другого березня. Тоді впритул розстріляли трьох правоохоронців на стаціонарному посту. Двох підозрюваних затримали через два тижні.
А третього - 17-річного киянина - знайшли у Тернополі минулими вихідними. Разом з ним були ще вісім чоловіків. При огляді особистих речей правоохоронці вилучили цілий арсенал зброї: гвинтівки, пістолети, а також гранати і патрони. В тому числі і табельний пістолет, викрадений в убитих інспекторів ДАІ.
Валерій Гиль, перший заступник начальника УМВС в Тернопільскій обл.:
- Особа зізналася, що була учасником там. На сьогодняшней день він переданий у ГУМВС в Києві для проведеня заходів по встановленю його причетності до скоєння даного злочина.