Меморандум про співпрацю дозволять студентам реалізовуватись у політичному і у професійному житті - Юрій Бойко [ Редагувати ]
Надія на молодь. Засновник "Опозиційної платформи - За Життя" Юрій Бойко та студенти київських вишів підписали меморандум про співпрацю. У ньому нові спільні проекти, які дозволять студентству реалізовуватись як у політичному так і у професійному житті.
Молоді та активні - вони об'єднались і створили платформу "Leader UP". Студенти київських вишів звернулись до засновника "Опозиційної платформи - За життя", щоб заручитися підтримкою для реалізації своїх проектів. Під час зустрічі із Юрієм Бойко для початку окреслили головні проблеми, з якими стикаються майже всі українські студенти.
"Низький рівень зайнятості молоді на ринку праці. Ми - студенти, і ми не впевнені, що завтра, після випуску, ми будемо влаштовані на роботу - це для нас серйозна проблема".
Відсутність практичного досвіду - одна із причин, чому випускники не можуть конкурувати на ринку праці. Але це не є перепоною для молоді за кордоном, тому в Україні спостерігаються нові й нові хвилі відтоку молодих спеціалістів.
"У нас 80 тисяч студентів поїхали вчитись за кордон. Практично, 90 відсотків в опитуваннях кажуть, що вони повертатись не будуть. Тому наше завдання - зробити таким чином, щоб наша вища освіта, наші дипломи були визнані там. По-друге: отримати тут достойну зарплату і працювати влаштувались тут", - наголосив Юрій Бойко, засновник "Опозиційної платформи - За Життя".
Яким курсом рухатиметься країна, чи реально молодим людям розпочати політичну кар'єру, коли спорт отримає державне фінансування - такі питання порушували студенти за зустрічі з Юрієм Бойком.
Водночас вони підготували свій план розвитку країни. Студентські ідеї є у меморандумі, який підписав політик.
"Молодь хоче приймати більшу участь в суспільному житті і ми маємо створити умови, щоб молоді люди, які хочуть рухатись вперед - мали таку можливість. І пункти цього меморандуму - це як раз конкретні речі, які політики повинні зробити, щоб дати молоді, щоб вона мала можливість утворювати - як керівники, як лідери, - і я вважаю, що це майбутнє", - зазначив Юрій Бойко, засновник "Опозиційної платформи - За Життя".
Гарантоване працевлаштування має бути передбачене державною програмою, вважає Юрій Бойко. І як успішний приклад наводить досвід вітчизняного вишу - Дніпровського університету Нобеля, де він нещодавно побував.
"Я вважаю - ми цей досвід розповсюдимо на всю країну, в країні має бути державна програма - прораховано, які професії потрібні, які будуть нагальні на наступну перспективу 5-10 років наперед і будувати програму роботи наших вишів - як раз з урахуванням цих потреб. І тоді люди, що вступають, будуть розуміти - якщо вони завершать цей курс навчання, вони мають перспективу, робочі місця - тому що це вже буде державна політика", - наголосив Юрій Бойко засновник "Опозиційної платформи - За Життя".
Українська влада, вважає Юрій Бойко, має відчинити молоді двері у закритий клуб політики. І першим кроком до цього може стати "школа лідерів", де найкращі отримають підготовку та згодом зможуть увійти у місцеві органи влади.
"У нас є багато ідей: є ідеї стосовно працевлаштування, соціальних, гуманітарних проблем. Ми готові це змінювати, нам потрібна підтримка влади. Ми цією підтримкою сьогодні заручилися і готові рухати Україну вперед. Юрій Анатолійович пообіцяв, що стане нашим спонсором, нашим ментором і готовий підтримувати нас у всіх наших починаннях. Пообіцяв, що на нас чекає успіх, Україну чекає мир", - переконана Аліна Бакирей, студентка факультету міжнародних відносин Київського університету культури і мистецтв.
Але першочерговим завданням для опозиційного лідера лишається встановлення миру в Україні.