У росії заявили про завершення перекидання військ на лівий берег Херсонщини [ Редагувати ]

У міністерстві оборони росії про завершення перекидання військ на лівий берег Дніпра у Херсонській області Про це повідомляє "Интерфакс".
Офіційний представник міноборони рф Ігор Конашенков на брифінгу сказав:
На Херсонському напрямку сьогодні о 5 годині ранку за московським часом завершено перекидання підрозділів російських військ на лівий берег річки Дніпро.
Він додав, що жодної одиниці військової техніки та озброєння на правому березі не залишилося. Усі російські військові переправились на лівий берег Дніпра.
Конашенков заявив, що з'єднання та військові частини збройних сил рф зайняти заздалегідь підготовлені з інженерного погляду оборонні рубежі та позиції.
Він додав, що при перекиданні військ рф не зазнала втрат серед особового складу, озброєння, військової техніки та матеріальних засобів. Також, за його словами, людям, які хотіли залишити правий берег Херсонської області, було надано допомогу.