Представители власти и оппозиции провели первый раунд переговоров [ Редагувати ]
Представники влади й опозиції провели перший раунд переговорів з врегулювання ситуації у Києві. Про результати поки що не повідомляють. В самій опозиції це називають "технічними консультаціями", які мають підготувати порядок денний для зустрічі лідерів опозиції з президентом Віктором Януковичем.
Протестувальники з Майдану на розмову делегували Олександра Турчинова з "Батьківщини", Руслана Кошулинського зі "Свободи", Віталія Ковальчука від "УДАРу" і Юрія Луценка - від громадської організації "Третя українська республіка".
Владу на переговорах представляли Секретар Ради нац.безпеки і оборони Андрій Клюєв, радник президента Андрій Портнов і міністр юстиції Олена Лукаш.
Арсеній Яценюк, народний депутат України, лідер фракції "Батьківщина":
- Ми виставили перелік вимог і ми будем очікувати - на які вимоги українського народу згодна влада. Ми будем очікувати приїзду нашої місії після технічних консультацій і оприлюднимо всі результати.
Ганна Герман, народний депутат України, фракція Партії регіонів:
- Це дуже добрий сигнал для суспільства, що переговори розпочалися. Можливо, це стане кроком для заспокоєння тих радикальних елементів, які були розбурхані наслідками майдану і розпочали вчора в країні такі жахливі події. Звичайно, компроміси мусять бути з обох боків. без компромісів немає результатів переговорів.