У США встановили пам'ятник персонажам "Пуститися берега" [ Редагувати ]

Бронзові статуї Волтера Вайта та Джессі Пінкмана - головних героїв культового серіалу "Пуститися берега" (Breaking Bad) - встановили у місті Альбукерк у американському штаті Нью-Мексико. В Альбукерці знімали більшу частину епізодів кримінальної драми, а також спін-офф "Краще дзвоніть Солу".
Статуї спроектував художник Тревор Гроув, а відлила компанія American Fine Arts Foundry.
Серіал "Пуститися берега" виходив з 2008 по 2013 рік. У ньому розповідається про хворого на рак шкільного вчителя хімії з американської глибинки Волтера Вайта, який починає виготовляти та продавати метамфітамін, щоб забезпечити сім'ю - вагітну дружину і сина-інваліда. У цьому його допомагає його колишній учень-наркоман Джессі Пінкман.
Роль Волтера Вайта виконав Брайан Кренстон, Джессі Пінкмана - Аерон Пол. Продюсером серіалу виступив Вінс Гілліган.
Breaking Bad визнаний одним із найбільш значущих для кіноіндустрії сучасних телесеріалів. Він входить до рейтингів найкращих телешоу всіх часів агрегаторів Metacritic та Rotten Tomatoes.
Стрічці неодноразово присуджували такі нагороди та премії, як "Еммі", "Супутник", "Сатурн", "Золотий глобус" і "Золота Німфа".
Волтер Вайт і Джессі Пінкман