ГУР звільнило Вовчанський агрегатний завод - джерела [ Редагувати ]

Головне управління розвідки Міністерства оборони України звільнило Вовчанський агрегатний завод. Про це повідомили джерела у Силах оборони.
За даними джерела, сьогодні, 24 вересня, повністю зачищено останню з 30-ти будівель заводу.
У ГУР підтвердили звільнення заводу, а також показали відео операції. Як зазначили у відомстві, в результаті складної та успішної операції підрозділи ГУР повністю звільнили територію Вовчанського агрегатного заводу та знищили окупантів в усіх будівлях підприємства.
У вівторок, 24 вересня, о 14:40 командир спецпідрозділу ГУР Тимур доповів начальнику ГУР МО України Кирилу Буданову про успішне завершення операції. Операцію здійснили спеціальні групи ГУР: "Стугна", "Парагон", РДК, "Юнгер", БДК, "Терор".
Відомо, що бійці ГУР здійснювали системну зачистку будівель заводу, постійно вступаючи в контактні бої з противником в умовах щільної забудови. В окремих випадках українські спецпризначенці вступали з ворогом у рукопашний бій.
Для оборони заводу росіяни залучили найбільш мотивовані та професійні підрозділи, серед яких були навіть бійці 45 бригади СпП повітряно-десантних військ.
Також під час операції проти українських розвідників безперервно застосовувалися значна кількість артилерії, ударних дронів-камікадзе, КАБів та важкі вогнеметні системи "Солнцепьок".
Попри все українські бійці не тільки звільнили завод, а й поповнили обмінний фонд. Територію агрегатного заводу передано під контроль ЗСУ після зачистки усіх 30 будівель об'єкта.
Раніше ГУР зробило заяву щодо підозрюваного в замаху на Трампа.