Вчені назвали дивну причину, чому людські пеніси такі великі [ Редагувати ]

Ходіння на двох ногах зробило людський пеніс більшим. Але тільки у тих, хто вірить у теорію еволюції. До такого висновку дійшли вчені-антропологи з Оксфордського університету, пише Daily Mail.
Якщо ви коли-небудь були незадоволені розміром свого пеніса, можемо втішити, що це не так. Науковці стверджують, що у людини фалос значно більший, ніж у наших найближчих родичів у тваринному світі - мавп.
У середньому 14 см у людини (в ерегованому стані) проти 8 см у шимпанзе і лише 3 см (!) у горил - все через те, що наші предки стали прямоходячими.
Порівння середніх розмірів пенісів
Саймон Андердаун, професор біологічної антропології з Оксфорда, пояснює, що коли наші предки почали пересуватися вертикально, ускладнилось завдання доставки сперми ближче до шийки матки. Щоб компенсувати це, природа збільшила розміри чоловічих статевих органів.
Цікаво, що, незважаючи на розміри, з погляду біології людський пеніс є досить "простим" у порівнянні з органами інших приматів.
У багатьох є різні анатомічні особливості - наприклад, гребені чи вигини. У людей все набагато мінімалістичніше.
Пеніси приматів - коричневого лемура (a), білочеревої павукоподібної мавпи (b), чорношапочної мавпи-білки (c), макаки (d, e, f), бабуїна (g) і шимпанзе (h)
Ще одна відмінність - відносно невеликі розміри яєчок у людей. Наприклад, у шимпанзе вони становлять третину розміру їхнього мозку, а у людей - менше 3%.
Людські яєчка порівняно з іншими приматами
Це пов'язано з тим, що з шимпанзе самки часто спарюються з кількома самцями, що зумовлює своєрідну конкуренцію сперматозоїдів.
У людини таких конкурентних умов немає, тому розміри та кількість сперми значно менші. Кількість сперматозоїдів у людини зменшується більш ніж на 80%, якщо чоловіки еякулюють більше двох разів на день.
Раніше "Подробиці" попереджали про "вбивцю сперматозоїдів".