Чоловік з Угорщини погрожував "відрубати голову" Віктору Орбану [ Редагувати ]

У регіоні Толна в Угорщині суд взяв під варту чоловіка, який погрожував убити прем’єр-міністра Віктора Орбана, заявивши, що відрубає йому голову мечем.
Як повідомляє портал 24.hu і поліція, 10 червня затриманий опублікував у соцмережах відео з прямими погрозами на адресу глави уряду, заявивши про намір здійснити публічну страту. Один з користувачів, побачивши ці відео, звернувся до правоохоронців.
Фахівці з кібербезпеки швидко встановили особу чоловіка, і в ніч на 12 червня його затримали у власному будинку. Під час обшуку поліція виявила на його телефоні ще кілька відео з погрозами, а також меч завдовжки 63 см.
Після затримання його допитали як підозрюваного в підготовці до вбивства. Чоловік визнав, що записував ролики, проте заявив, що не мав наміру реалізовувати свої слова. Йому загрожує до п’яти років ув’язнення.