ЦАХАЛ атакував аеропорт Ірану за 2300 км від Ізраїлю [ Редагувати ]

Ізраїльські Військово-повітряні сили здійснили авіаудар по іранському літаку-заправнику, який перебував в аеропорту міста Мешхед на сході Ірану. Відстань до цілі склала близько 2300 кілометрів, що стало рекордом для ізраїльської авіації з початку нинішньої військової кампанії.
Про це повідомляє Telegram-канал Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).
Деякий час тому ВПС Ізраїлю завдали удару по іранському літаку-заправнику в аеропорту Мешхеда на сході Ірану, приблизно за 2 300 кілометрів від Ізраїлю, — йдеться в повідомленні.
У ЦАХАЛ наголосили, що дії військових спрямовані на встановлення повітряної переваги над Іраном. Також зазначено, що це був найдальший удар, завданий в межах операції.
Як відомо, ніч на 13 червня стала початком масштабної ізраїльської операції під назвою «Левовий народ», в рамках якої завдаються удари по іранських ядерних і військових об'єктах.