В уряді представили фінальний проект держбюджету на наступний рік [ Редагувати ]
В уряді представили фінальний проект держбюджету на наступний рік, який подадуть на розгляд парламенту в другому читанні. Документ передбачає збільшення мінімальної зарплати на 13 відсотків - до 4 тисяч семисот двадцяти трьох гривень. Частково зростуть пенсії. А от зарплат учителям по 4 тисячі доларів не буде. Виплати педагогам проіндексують у рамках інфляції на кілька відсотків.
Податки в уряді обіцяють не збільшувати. Очікують значних надходжень у держскарбницю від приватизації та легалізації грального бізнесу. А курс долара на наступний рік прогнозують у межах 27 гривень. Гроші від МВФ у проект бюджету не закладали. Утім, прем'єр-міністр Олексій Гончарук спростував чутки про можливе припинення співпраці з Фондом.
"У нас абсолютно нормальний робочий процес. Колеги з МВФ хочуть бути впевненими, щоб Україна робила все від неї залежне аби стягнути кошти, які були витрачені платиниками податків українськими для вирішення ситуації з проблемними банками. Чутки про те, що програма заморожена, МВФ відмовився - це просто маніпуляції, яким не слід вірити", - говорить Олексій Гончарук, прем'єр-міністр України.