Перехоплення Польщею російських ракет над Україною: у Байдена зробили заяву [ Редагувати ]

Сполучені Штати та НАТО не хочуть не хочуть провокувати російського диктатора володимира путіна. Тому Польща ймовірно не буде збивати російські ракети над Україною. Про це заявив речник Білого дому з питань національної безпеки Джон Кірбі, повідомляє Polskie Radio.
Як заявив Кірбі, наразі ескалація конфлікту не була б корисною ні для України, ні для Польщі
"Ніхто не хоче ескалації цієї війни. Ми хочемо шукати способи зробити Україну ефективною, але ми не хочемо ескалації. Це не було б добре для українців, це не було б добре для поляків, це не було б добре ні для кого.
За його словами, американці не хочуть війни з росією.
Він також заявив, що польський уряд має сам визначати і висловлювати свою позицію щодо процедур самооборони. Повторивши при цьому, що США не хочуть ескалації.
Ми не хочемо давати путіну аргументи, що війна була спровокована НАТО, що це війна між росією і Заходом або росією і Сполученими Штатами.
Він зазначив, що оцінка того, чи було конкретне збиття літака самообороною, чи ескалацією, залежить від обставин.
Раніше ми писали про те, що Байден на саміті НАТО анонсував додаткові системи ППО для України.