Над містом здійнявся дим: на Миколаєві пожежа на асфальтному заводі [ Редагувати ]

У четвер, 15 серпня, над Миколаєвом здійнявся густий дим. Причиною є пожежа біля асфальтного заводу. Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сенкевич в Telegram та Головне управління ДСНС у Миколаївській області у Facebook.
Як розповів міський голова, пожежа розпочалася у мікрорайоні Велика Корениха. Він наголосив, що ситуація контрольована.
При цьому у ДСНС уточнили, що горять автомобільні шини та суха трава орієнтовною площею 4 га. Гасіння пожежі продовжується.
Спікер Головного управління ДСНС у Миколаївській області Іляна Пацюк у коментарі "Никвести" розповіла, що за попередньою інформацією, пожежа розпочалася на території асфальтного заводу.
Раніше ми писали про те, що гауляйтер окупованої частини Запорізької області Євгеній Балицький звинуватив українську сторону у пожежі на Запорізькій АЕС.