В Киеве можно взять животное напрокат [ Редагувати ]
Чотирилапий друг напрокат. Притулок для тварин під Києвом здає собак в оренду. Таку послугу пропонують з розрахунком, що взявши песика на два тижні господар полюбить його і просто не зможе від нього відмовитися. Як нову практику впроваджують у життя - знає Любов Цибульська.
Олена Турбіна взяла собаку на випробувальний термін. Її новоспечений улюбленець уже немолодий і бачить лише на одне око. В оголошенні на сайті притулку вона прочитала: "Допоможіть. Собака постійно плаче". Ці слова стали вирішальними.
Меня бы не остановили ни его болезни, ни другие моменты. просто чем больше человек знает изначально о собаке, тем легче им будет жить долго и счастливо.
У притулку для тварин у Бородянці мешкає близько семисот собак. Лише 200 з них готові до життя біля людей. Вони вже мають досвід проживання в родинах, а тому є цілком безпечними. Однак підібрати господаря для тварини - справа не з простих, кажуть працівники притулку.
Клочко Сергій, зоопсихолог:
- Естественно, мы делаем отбор. мы смотрим что требуется, куда забирают собаку, в какие условия.
Можливого стресу для тварини експерти з притулку не бояться. Кажуть, якщо людина наважилася взяти собаку, яку один раз уже зрадили, вона поводиметься з нею максимально обережно.
Ольга Дроздова, директор притулку для тварин:
- Во всяком случае 5 человек которые попробовали взять у нас животных, они убеждены на сегодняшний день, что эти животные останутся у них в семье.
Фахівці переконані, узявши тварину, людина має усвідомлювати всю міру відповідальності. Адже від цього залежить подальша доля собаки.
Людмила Цибільська, Сергій Коваль, Володимир Самченко, новини, телеканал "Інтер"