В столичном ресторане взорвался газовый балон [ Редагувати ]
До одинадцяти зросла кількість постраждалих під час вибуху в ресторані у центрі Києва. Напередодні близько обіду там вибухнув газовий балон. Вибух був настільки сильним, що у сусідніх магазинах дрижали стіни. Сам ресторан розташований у підвалі п'ятиповерхівки. Усі подробиці у репортажі Ольги Сас.
Близько третьої дня у підвальному приміщенні житлового будинку пролунав вибух. Ударна хвиля від газового балона рознесла перекриття між підвалом та першим поверхом і пошкодила опірну стіну.
Лариса Мильнікова-Сатиш, речник ГУ Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Києві:
- За попередньою версією вибух стався через 20-літровий газовий балон з подальшим горінням. Внаслідок події вибуховою хвилею було пошкоджено 130 квадратних метрів площі та перекриття. Вибух спричинив пожежу, але оперативно прибули рятувальники і все було ліквідовано.
Під хвилю вибуху потрапили працівники ресторану. Усіх постраждалих доправили до опікового відділення.
Родичка постраждалого:
- Лікарі знатимуть, що буде завтра. Що скажуть. Сьогодні вони на операційному столі, дєлают аналізи, все что нужно.
Жодних прогнозів лікарі поки що не дають. Кажуть, роблять усе можливе.
Анатолій Воронін, головний лікар Київської міської клінічної лікарні №2:
- Шість осіб, п'ять в край тяжкому стані і один середнього ступеню тяжкості. Забезпечені медикаментами, родичам надали інформацію, бригади працюють. Дві особи зараз в операційній. Чотири особи в шоковій реанімації знаходяться.
Чому в ресторані розірвався газовий балон, ані рятувальники, ані міліція поки що говорити не беруться. Усі подробиці події з'ясовуватиме слідча група.
Ольга Сас, Павло Лисенко, Новини, телеканал "Інтер"