В понедельник, 28 февраля, перестали работать сайты Кремля, МВД, ФСБ, Минюста и Минобороны России.
Шляхом субвенції з державного бюджету, для таких закладів уже придбали 57 будинків. Цього року запланували закупити ще 120. В гостях у багатодітної родини переселенців із Херсонщини побувала і наша знімальна група в Хмельницькій області.
Червень принесе справжній сплеск радості й удачі для шести знаків зодіаку
Худнути не означає їсти мало
У червні 2025 року городники України можуть скористатися сприятливими днями для посіву та догляду за рослинами, орієнтуючись на місячний календар
Вранцi 6 липня росiйськi вiйська завдали удару по Миколаєву дронами. Постраждали щонайменше двоє людей, пошкоджено низку цивiльних об'єктiв. Про це в ефiрi телемарафону "Єдинi новини" повiдомив начальник Миколаївської обласної вiйськової адмiнiстрацiї Вiталiй Кiм.
У тимчасово окупованому Криму російська влада активно просуває месенджер MAX, який, за даними активістів руху «Жовта стрічка», фактично виконує роль шпигунської програми