В ДТП в Москве трагически погибла актриса Марина Голуб [ Редагувати ]
Марина Голуб - відома російська актриса і телеведуча, загинула у страшній аварії. Цієї ночі у Москві зіштовхнулися одразу чотири машини, не вижили двоє людей. Марина Голуб, яку глядачі пам'ятають за незмінною посмішкою та шаленою позитивною енергією, два місяці не дожила до свого 55-річчя. З Москви передає Алла Щоличева.
На місці страшної аварії купа понівечених машин. Трагедія сталася опівночі на заході російської столиці. Марина Голуб саме сиділа в авто приватного таксиста. Дочекавшись зеленого світла, той виїхав на перехрестя.
Сергій Єрцов, учасник ДТП:
- А с той стороны на красный летел, даже не тормозил. Вот эта красная машина, по-моему, кадилак. 120, не меньше, и даже не тормозил.
Авто Хюндай, в якому їхала Голуб, перекинулося і налетіло іще на дві автівки. Актриса не пристебнула пасок безпеки і загинула на місці. А от винуватець трагедії, водій "Кадилака", вижив. І усвідомивши, що накоїв, утік, покинувши машину. У салоні знайшли його документи і швидко встановили особу. Це 31-річний Олексій Русаков. За 12 років водійського стажу на його совісті 10 ДТП. Тричі Русакова штрафували за водіння у нетверезому стані.
Олексій Шапкін, черговий офіцер ГУ МВС по Москві:
- По предварительным данным виновником ДТП является водитель авто кадилак, который проехал на запрещающий сигнал светофора, и после совершения ДТП с места совершения скрылся. В настоящее время ведутся его поиски.
Марина Голуб народилася у грудні 57, закінчила школу-студію МХАТ, працювала у театрі Райкіна, МХТ імені Чехова. Російські телеглядачі пам'ятають її за комедійними образами мами-господині, а ледь не увесь колишній СРСР - за яскравими рекламними роликами. Голуб працювала і ведучою - у програмах "Ранкова пошта", "Доброго ранку", "Дівчата".
Алла Щоличева, кореспондент:
- Марина Голуб не тільки багато знімалася на телебаченні, а й грала у театрі. Одна з кращих актрис МХАТу сьогодні ввечері вона мала вийти на сцену. Але на дверях зранку з'явилося свіже оголошення - вистави не буде.
Алла Щоличева, Новини, Російське бюро Телеканалу "Інтер"