Прикарпасткие пенсионеры уверовали в конец света и чуть не умерли от голода [ Редагувати ]

Жертви кінця світу. Двоє пенсіонерів прикарпатського селища Войнилів так повірили у неминучий апокаліпсис 21 грудня, що зачинилися на кілька днів у себе вдома і не виходили звідти. Визволяти старих довелося правоохоронцям. У хаті їх знайшли знесиленими та змерзлими. Тепер обох виходжують лікарі.
Зникнення стареньких помітили сусіди. Наталія Володимирівна, що мешкає поруч, каже - їх не було видно й чутно з п'ятниці, 21 грудня. Дверей теж ніхто не відчиняв.
У Войнилів виїхали правоохоронці. Разом із сусідами їм вдалося відчинити двері.
Костянтин Кулак, в.о. начальника Сектора громадських зв'язків УМВС в Івано-Франківській області:
- Зайшовши в будинок, побачили, що чоловік старший і жінка лежать на ліжках і за їхніми словами, вони сказали, що чекають кінця світу. В самій хаті господарі не палили, було досить холодно. Як говорили лікарі, вони могли там і замерзнути.
Тепер пенсіонери у лікарні. У дідуся - бронхіт.
Галина Високобойнікова, заввідділення бактеріонегативного туберкульозу Калуського обласного тубдиспансеру:
- Буде лікуватись у нас на протязі тижня з бронхітом та супутніми захворюваннями, що він має згідно віку.
Жінка - у травматологічному відділенні. З опіками.
Олег Репета, завідуючий травматологічним відділенням Калуської лікарні:
- Зі слів хворої, опік отримала два дні перед тим, під час обігріву грудної клітки грілкою.
Розповідати, чому так сильно повірили у кінець світу - старенькі не хочуть. І згадувати про свою витівку також.
За тиждень дідуся випишуть з лікарні, а от бабусі доведеться полежати довше, кажуть медики. І радять не надто перейматися чутками про кінець світу. Їх буде ще багато, а здоров'я - одне.
Ольга Вихованська, Зіновій Афтанас, Новини, телеканал "Інтер"