Викрав бронетранспортер і поїхав спати: українця засудили на 7 років [ Редагувати ]

Військового з Сумщини засудили до семи років ув’язнення за дезертирство та викрадення бронетранспортера. Відповідне рішення ухвалив Сумський районний суд, повідомили у ДБР.
У січні 2025 року військовослужбовець однієї з частин області, який проходив службу на посаді водія спецтехніки, самовільно залишив територію частини. Під приводом заправки він виїхав на бронетранспортері, прихопивши автомат, і попрямував додому на Полтавщину.
Подолавши кількасот кілометрів дорогами загального користування, чоловік залишив БТР на узбіччі поблизу одного з сіл, а сам ліг спати у лісосмузі.
Правоохоронці оперативно затримали дезертира. Викрадений бронетранспортер та зброю повернули до військової частини.
Військового визнали винним за ч. 3 ст. 408 (дезертирство) та ч. 3 ст. 410 (викрадення військової техніки) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.