КНДР тримає під прицілом бази США [ Редагувати ]
До режиму перемир'я у Сирії приєдналися вже 155 населених пунктів. Про це йдеться в інформаційному бюлетені російського Центру з примирення сторін в арабській республіці. За останню добу вдалося укласти угоду з представниками населеного пункту в провінції Дераа.
Переговори про припинення бойових дій також ведуть із командирами загонів збройної опозиції в провінціях Алеппо, Хама і Хомс. Режим перемир'я запровадили у Сирії за підтримки міжнародної спільноти ще у кінці лютого, однак сторони конфлікту систематично його порушують. Лише за минулу добу було зафіксовано три таких випадки.
******
Північна Корея тримає під прицілом американські військові бази. Таку заяву зробив Державний комітет оборони КНДР. Йдеться про стратегічні об'єкти США на острові Гуам, а також бази підводних човнів. Пхеньян попередив, що досягатиме миру швидким і нещадним попереджувальним ударом по ворогу.
Такою загрозливою риторикою КНДР відреагувала на проведення військових навчань на Гуамі та входження американської субмарини Mississippi в південнокорейський порт Пусан.
******
Щонайменше чотирнадцять людей загинули і восьмеро поранені - внаслідок теракту у Кабулі. На трасі, яка з'єднує столицю Афганістану з центром східної провінції - Джелалабадом - вибухнув мікроавтобус. За інформацією поліції, у ньому знаходились працівники охоронної фірми з Непалу.
Напад скоїв смертник. Відповідальність за атаку взяли на себе представники радикального ісламістського руху - Талібан. Це перший теракт у столиці Афганістану - від початку священного місяця Рамадан.
******
В Астраханській області Росії - на полігоні Ашулук - сталася пожежа. Зайнявся склад ракетних двигунів. Пожежу супроводжували потужні вибухи. За попередніми даними - полум'я знищило запчастини до небойових ракет. Вогонь вдалося ліквідувати силами пожежних бригад Міноборони.
Ніхто не постраждав. Шістсот людей з найближчого до полігону населеного пункту - влада евакуювала. На місце прибула спецкомісія Міністерства оборони Росії.