Нападник з сокирою у Німеччині кричав "Аллах Акбар" [ Редагувати ]
Понад 10 людей поранено, четверо з них у важкому стані, в результаті трагедії на німецькій залізниці. Біженець з Афганістану накинувся з сокирою на людей у приміській електричці. Продовжить Тетяна Логунова.
Напад стався у приміському потязі, що прямував до міста Вюрцбург, це на півдні Німеччини. Молодик, озброєний сокирою та ножем, атакував пасажирів.
Свідки розповідають, що нападник зайшов до вагона на одній із зупинок, вигукнув "Аллах Акбар" і почав рубати людей. Різанина тривала близько 10 хвилин, аж поки один із пасажирів не натиснув на систему екстреного гальмування.
"Потяг зупинився, нападник спробував втекти і поліцейські його застрелили", - розповів представник поліції Флоріан Хюмлер.
Його особу вже встановили. Це - 17-річний біженець з Афганістану, що прибув до Німеччини без супроводу дорослих. Мешкав у патронажній сім’ї неподалік Вюрцбурга.
"Ми не знаємо, як давно він у Німеччині. Ми зв’язалися з родиною, яка про нього піклувалася і зараз з’ясовуємо, якими можуть бути мотиви нападника", - каже представник міністерства внутрішніх справ Баварії Герхард Ек.
Наразі версій кілька. Поліція не виключає, що чоловік міг бути прихильником угруповання "Ісламська держава" і після подій у Ніцці спробував вчинити теракт й у Німеччині. Втім, розглядають і версію психічного розладу нападника.