Бєлгородська область з самого ранку під обстрілами, росія заявляє про роботу ППО [ Редагувати ]

В Бєлгородській області з самого ранку жаліються на обстріли. Стверджують про нібито роботу реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) по території регіону.
Про це повідомляє в Telegram-каналі Міністерство оборони росії.
О 07:32 на території регіону попередили про ракетну небезпеку, а вже через деякий час в Бєлгороді почали лунати вибухи. Зокрема стверджували про падіння уламків від збитих снарядів на території промислової зони міста.
Пізніше Міністерство оборони заявило про атаку, нібито, реактивною системою залпового вогню RM-70 Vampire.
"Черговими засобами ППО десять реактивних снарядів знищено в повітрі над Бєлгородською областю", - додали в Міноборони країни-терориста.
Нагадаємо, 12 березня "Російський добровольчий корпус" спільно з двома іншими підрозділами прорвали кордон з росією та взяли під контроль декілька населених пунктів, зокрема у Бєлгородській та Курській областях.