Зеленський розповів, чи буде звільняти прем'єр-міністра Шмигаля [ Редагувати ]

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не має можливості просто звільнити прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, але деякі зміни в складі уряду все ж відбудуться.
Про це він повідомив під час пресконференції.
Зеленський зазначив, що якщо мова йде про заміну Шмигаля, то можливі зміни в уряді, і він займається цим процесом. Він також запевнив, що якщо відбудуться зміни в уряді, то про це всі дізнаються.
У мене немає багато часу на це, якщо чесно. Але ми проговорюємо з деякими міністрами ті чи інші зміни. Шмигаль — один з таких важливих людей. Авжеж, я з ним теж проговорюю деякі речі, — сказав Зеленський.
Нагадаємо, раніше «Українська правда», покликаючись на власні джерела, писала, що Зеленський «втомився» від Дениса Шмигаля. Видання пише, що президент України хоче постійно якихось креативних рішень і пропозицій, а Шмигаль хоч і виріс за останні роки, але не може повністю змінитися.