На агрегатному заводі у Вовчанську залишаються заблоковані росіяни, - ЗСУ [ Редагувати ]

На території агрегатного заводу у Вовчанську, що на Харківщині, залишаються російські військові, які заблоковані вже кілька місяців.
Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання "Харків" Віталія Саранцева в ефірі телемарафону "Єдині новини".
Для виконання логістичних завдань окупанти використовують безпілотники. Зокрема, це відбувається на заблокованій території біля Вовчанська, зокрема на агрегатному заводі, – повідомив Саранцев.
Він зазначив, що російський підрозділ знаходиться на заводі вже декілька місяців, але українські війська їх заблокували.
Спочатку там перебувало близько 40 військових. Вони несуть втрати, серед них є загиблі та поранені. Деякі поранені не можуть рухатися, інші – все ще здатні брати участь у бою. Точну кількість залишків сил противника назвати не можу з певних міркувань, – додав Саранцев.
Нагадаємо, російські воєнні злочинці застосували для удару по території України ракети різних типів, зокрема балістику та дрони-камікадзе. Завдяки дії сил і засобів протиповітряної оборони більшість ворожих засобів не досягли своїх цілей або були збиті.