Вибух у будівлі ТЦК у Павлограді: правоохоронці затримали російських агентів [ Редагувати ]

Служба безпеки України спільно з Нацполіцією затримали підозрюваних у теракті біля будівлі ТЦК та СП у Павлограді на Дніпропетровщині.
Як повідомили в СБУ, йдеться про трьох чоловіків віком 21 і 22 роки, які шукали легкий заробіток через телеграм-канали. Вони були дистанційно завербовані представниками російських спецслужб.
Один із підозрюваних, мешканець Павлограда, самостійно виготовив вибуховий пристрій і сховав його неподалік власного будинку. Він також начинив вибухівку цвяхами та гайками для посилення ураження.
Двоє інших фігурантів, які приїхали з Одещини, отримали координати схованки, забрали звідти пакет із вибухівкою та заклали його біля будівлі ТЦК. Вони також встановили приховану камеру для фіксації наслідків вибуху. Детонація мала відбутися через виклик на мобільний телефон.
Правоохоронці затримали зловмисників у їхніх помешканнях, де вони переховувалися в очікуванні оплати від російських кураторів.