Домашняя игрушка вдохновила семью на создание магазина украинских медведей [ Редагувати ]
Новини продовжують серіал про успішний бізнес звичайних українців. Сьогодні історія про те, як проста домашня іграшка підштовхнула сім'ю до відкриття власного магазину. Тепер там живуть сотні унікальних вітчизняних ведмедиків. Особливості пухнастої справи вивчала Галина Тимощук.
Навіть під час інтерв'ю пухнастий Бурий сидить поруч. Він є не лише улюбленою іграшкою, а й своєрідним талісманом для Олени Кравченко.
Олена Кравченко, власниця магазину ведмедиків:
- Ось такий ведмедик, він з'явився в нашій сім'ї мабуть з початку нашого спільного життя, і він уособлює собою багато чого приємного для мене. це символ наших стосунків, і я сподіваюся якогось розвитку потім в подальшому бізнесі.
Саме цей символ, пригадує дівчина, і підштовхнув до ідеї зробити магазин українських ведмедиків.
Олена Кравченко, власниця магазину ведмедиків:
- Коли ми починали свій магазин, ми взагалі не задумувалися про те, як ми це будемо продовжуваати, де ми будемо брати товар. От якась виникла ідея, нам здавалося, що ми розуміємося на ведмедях, і я знаю, які ведмеді подобаються всім.
Однак, після старту, каже Олена, зрозуміла - її смаки не завжди збігаються з тим, що подобається людям. Тому, аби розширити асортимент, почала запрошувати майстрів. За три роки до справи приєдналося майже сто вітчизняних авторів унікальних ведмедиків.
- Це окремий напрямок в Тедді - працювати саме з міні. Мініатюрою вважаються ведмедики до 12 сантиметрів. Все ворушиться, все на шплінтах, все за класичною технологією, горбик класичний у ведмедика, у нього є зубки.
Олена не називає суму, яку довелося вкласти у розвиток бізнесу, проте говорить - це не так і багато. Більшість майстрів віддає свої вироби на реалізацію, тож на товар затрати - мінімальні. Щоправда, чималих грошей вартує оренда приміщення в центрі. Адже, за задумкою ведмедик - це насамперед сувенір. Тож місце, де їх продаватимуть, має бути людним.
Олена Кравченко, власниця магазину ведмедиків:
- Ведмедики не дешеві - це так, тому що більшість із них зроблені в єдиному екземплярі і вони унікальні. Але я не можу сказати, що це виключно сувенір, який треба поставити на полицю. Мені б хотілося, щоб до на приходили і купували вдумливо, як і іграшки також. Так це не дешево, але це того варте.
Галина Тимощук, Сергій Єроменко, Новини, Телеканал "Інтер"
А завтра - не пропустіть історію успіху родини з гірської Буковини. Вони вирощують рибу у власному господарстві і навіть планують почати поставки на ринок чорної ікри.