У Києві відбувся безбар’єрний марафон: зібрані гроші скерують на реабілітацію поранених воїнів [ Редагувати ]
І підтримати своє фізичне здоров'я, і зібрати кошти для захисників. У Києві відбувся великий марафон, до якого доєднатися можна було усім. Його назва - "Безбар'єрний". На бігову дистанцію вийшло понад 3 тисячі людей. Докладніше Анатолій Журавльов.
Учасники марафону стартували. За мету сьогодні ставлять не лише свою спортивну підтримку, а й фінансову - кошти від участі в дійстві підуть на потреби наших захисників.
Олег, ветеран російсько-української війни:
Розігнати трошки кров, по-друге, показати людям, що із втратою рук, ніг, очей життя не закінчується. Завжди можна знайти спосіб, як займатися тим, що тобі подобається, що тобі приносить задоволення і головне - не втрачати бажання жити, бажання творити.
Це перший безбар'єрний фестиваль, який вирішили організувати представники українського бізнесу. На дистанції місце для всіх охочих. Олег особливо не готувався до старту, але каже, не доєднатися до такого заходу - не міг.
Олег, ветеран російсько-української війни:
Будь-який захід, який дозволяє людям відчути себе людьми, отримати задоволення, показати, що життя - це дуже прекрасна штука, всі вони будуть чудові. Чи спортивні, чи мистецькі - там, де людина може себе проявити. Чи побігати, чи поскакати, чи помалювати, поспівати й так далі.
А для Ярослава цей марафон - ще одна можливість для підготовки до Ігор Нескорених-2025 у Канаді. Він представник нашої Збірної.
Ярослав, ветеран російсько-української війни:
Я хочу показати іншим хлопцям, які зараз поранені, те, що не треба впадати в депресію, все не так погано, все навіть краще, я вам скажу так. Протез, нема кінцівки - на цьому життя далеко не закінчується і ти зможеш краще жити, ніж до цього.
Організатори кажуть: дводенне спортивне дійство допомогло зібрати більше як пів мільйона гривень. Їх скерують на потреби українських воїнів, які зараз перебувають на реабілітації.
Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії "Нова Пошта":
Сьогодні до нас приєдналося 5 тисяч бігунів. Особисто тут стартувало 3 400 бігунів, а десь півтори тисячі - це зареєструвалися офлайн. Тобто з нами можна було бігти будь-де. До нас приєдналися спортсмени із 40 країн і 5 континентів світу. Я дуже пишаюся цим.
У планах організаторів - наступного року ще більше масштабувати цей спортивний фестиваль.