В Верховній Раді розглядають візовий режим з Росією [ Редагувати ]

Сьогодні у Верховній Раді день українсько-російських відносин. На розгляд заплановано низку законопроектів, які регулюють високі дипломатичні стосунки. Один з них, депутати вже провалили. Це проект, який мав обмежити виступ російських артистів в Україні. Закон про введення візового режиму теж під питанням. Більше розповість Ольга Рицар, вона з нами на прямому зв'язку з парламенту.
Сьогодні у Верховній раді у депутатів в порядку денному здебільше законопроект який стосуються змін до державного бюджету, а також документ який стосуються Українсько Російських відносин. Один з них забороняв виступ російських артистів які підтримували агресію Росії проти України і офіційно її не засудили, тобто офіційно не написали заяву що вони засуджують агресію Росії не мали право виступати на Україні.
Однак більшість депутатів назвали цей документ абсурдним його підтримали 174 нардепи цього не достатньо. Ще один законопроект який обговорюють тиждень. Це документ який запроваджує візовий режим з Росією. Ще кілька днів тому більшість фракцій говорили що будуть підтримувати запровадження візового режиму Ну а на сьогоднішній день візовий режим з Росією підтримують "Самопоміч", "Батьківщина", "Народний фронт" , а фракція "Блока Петра Порошенка" вирішили сьогодні не підтримувати цей документ, мовляв глобальних речей він не вирішить, а лише ускладнить життя українських заробітчан.
"Ми запізнилися з цим рішення мінімум на два роки. Це може викликати певні соціальні заворушення, турбулентність соціальну в певних регіонах, є певна кількість людей, яка їздить на заробітки в Російській Федерації, є родинні стосунки, тобто це ускладнить дуже багато побутових моментів", - сказав Вадим Денисенко, нардеп "Блок Петра Порошенко"
Ще один законопроект про державну службу його запропонували в "Блок Петра Порошенко", однак на сьогодні багато депутатів сумніваються, чи варто його ухвалювати. Законопроект передбачає призначувати голів місцевих державних адміністрацій з подачі Кабінету міністрів
"Ті депутати, які проголосують вони будуть топтати фактично проходити конституцію України. Він передбачає шо президент забирає на себе узурпаторські повноваження призначати оцінювати голів МДА - 490 районів і всі губернатори", - сказала Альона Шкрум Народний депутат "Батьківщина"
На разі депутати обговорюють зміни до бюджету на наступний рік і планують збільшити фінансування на прикордонну службу а також Збройні сили України