Волонтери закликають допомогти дітям здійснити їхні мрії [ Редагувати ]
Різдвяний подарунок від янгола. Благодійна акція із символічною назвою "На крилах Янгола" цього року стартує вже вп’яте. Подарунок можна придбати самостійно або ж обрати зі списку бажань у мобільному додатку. А от доставлять його за адресою справжні ангели. Як їх знайти - знає наша Анастасія Старовойт.
"Я мрію про ляльку".
"Я мрію на Різдво про маленького ведмедика".
Таких мрій тисячі по всій Україні. Здійснити їх беруться волонтери, а долучитися до акції та стати посланцем гарних новин може кожен.
Передусім ці "вісники надії" здійснюють мрії тих, кого життя поставило в складні обставини. Навідуються в дитячі будинки, багатодітні родини, до самотніх літніх людей. Кажуть, що за 5 років існування проекту бачили різне.
"Дуже зворушливо, коли люди мріють на Різдво про шампунь, про чай, про теплі шкарпетки, про хустинки. Одна дівчинка, вона все життя доношувала речі своєї старшої сестри, і так вийшло, що вона просто мріяла собі якусь нову річ", - розповідає Валентина Кириченко.
Учасники акції розуміють: головне - не подарунок, а увага. Тому до чужих мрій ставляться з трепетом.
"Подарунок для Юлечки, її я знайшла в категорії сироти. Вона мріє про набір для малювання. Я дуже сподіваюся, що їй дуже сподобається, тому що я так розумію, що вона не може собі дозволити щось таке", - розповідає учасник акції Кароліна.
Волонтери навіть створили мобільний додаток. Завдяки йому взяти участь в акції можна через інтернет.
"В принципі, у нас вийшов досить цікавий хороший проект, продукт, яким зацікавилися люди. Зараз вже проект розповсюджується на інші міста України - у Львові, в Одесі та в Києві", - розповідає волонтер, співавтор ідеї мобільного додатку Юлія.
Усе доволі просто, - кажуть розробники програми. Завантажуєте додаток, переходите до головного меню і знаходите мрію, яку бажаєте здійснити.
"Наприклад, "За гоночної машини на пульті управління обіцяю не знімати взимку шапку, коли вже ніхто не бачить". Мінімальна вартість цього бажання становить 300 гривень", - пояснює розробник мобільного додатка Артем.
Уже зовсім скоро учасники акції одягнуть крила і завітають до тих, хто чекає різдвяного дива.