У Черкасах значно зросла кількість постраждалих через ожеледицю [ Редагувати ]

У Черкасах травматологія захлинається від кількості пацієнтів. Від початку тижня їх кількість різко збільшилась майже вдвічі. Переломи, забої, розтягнення стали для вже звичайним явищем.
Морози після відлиги перетворили тротуари міста на суцільну ковзанку. Городяни ж нарікають на бездіяльність комунальних служб. Мовляв, ті не поспішають чистити вулиці від льоду.
Від учора Сергій Васильович прикутий до ліжка. У нього перелом гомілки, стати на ноги він зможе лише за місяць, і тільки після складної операції. Потрапив у халепу дуже просто - підсковзнувся на тротуарі.
"Жінка відразу йшла, викликала визвала скору ну слизько було потому , що по Різдвяній на тротуарі", - сказав Сергій Руденко пацієнт лікарні
Таких, як Сергій Руденко, у відділенні травматології ще 4 десятки пацієнтів. Третя міська лікарня швидкої допомоги ледве вправляється з напливом травмованих щодня сюди звертаються до 70 містян з забоями, вивихами та переломами.
Кількість таких пацієнтів від початку тижня зросла майже удвічі, каже завідувач відділення травматології. Причина в тому, що короткочасна відлига змінилася морозами і міські вулиці перетворилися на суцільну ковзанку. У лікарні вже збираються відкривати для травмованих додаткові ліжка. Та більш ніж місць, медикам не вистачає робочих рук.
"Один лікар у нас на курсах, другий у відпустці завтра він виходить завтра ми збільшимо кількість і скоріше всього завтра лікарі, будемо говорити так, по добрій волі вийдуть і подовжать свій робочий день", - сказав Володимир Коротиш, завідувач відділення травматології Черкаської міської лікарні №3
Усі черкаські пішоходи перетворилися на потенційних пацієнтів травматолога. Асфальт майже скрізь вкритий товстим шаром криги. Небезпечні ділянки людям доводиться обходити або клумбами, або приїжджою частиною.
"Тому що два переломи вже є, більше не хочеться до нас у двір тільки завезли пісок, ну типу посипайте самі", - сказала Юлія Зеленько, жителька Черкас
Про те, що комунальники не справляються із розчисткою тротуарів, у черкаському міськвиконкомі і чути не хочуть. Телефоном керівник профільного управління пояснив: у зоні своєї відповідальності шляховики усі тротуари на скільки це було можливо почистили.
"Ви розумієте, використовувати реагенти хімічні на тротуарах заборонено очищення і посипання взагалі тротуарів, опікуватись згідно правил благоустрою міста мають власники прилеглих територій до тротуару", - сказав Сергій Отрешко, керівник управління вуличної інфраструктури Черкаської міської ради
За доброчесністю таких власників має стежити муніципальна інспекція. Там прозвітували, що від початку місяця за ковзанки під будівлями склали понад сотню адміністративних протоколів. Та тротуари від цього чомусь безпечнішими не стали.