На вихідних у Києві пройшов марафон "прибульців" [ Редагувати ]

У столиці цими вихідними кияни влаштували костюмований забіг. Це вже не перше таке змагання. Цього разу його присвятили темі інопланетного життя. Даніїл Снісар побував у парку "Феофанія" і бачив все на власні очі.
Космічні водяні пістолети, костюми лікарів та прибульців і жодних летючих тарілок. Близько двох сотень учасників готуються до костюмованого забігу.
"Ми проводимо Феофанівський фан-ран. Уже 5 забіг, 5 рік поспіль. І власне, це веселий забіг, забіг в костюмах. Ось. І плюс змагальний забіг. Тобто, ідея цього забігу була така, щоб показати що біг це не тільки змагання. Біг це ще дуже весело.", - сказав Олександр Скороход, організатор забігу, голова ради молодих вчених НАН України.
Фан-ран, у якому перемогу над хірургами здобула команда прибульців передував ще кільком забігам. У них змагалися вже всі охочі від старого до малого.
"Беруть участь у нас всі, починаючі від дітей від трьох років до дорослих. Здається, найстарший учасник 70 з невеличким років", - сказав Олександр Скороход, організатор забігу.
Панові Миколі 70. На його рахунку 40 марафонських дистанцій. Бігом чоловік займається вже півстоліття. У цих змаганнях долав 10 кілометрів.
"Це дуже велика радість. Тому що бігом я вже займаюсь 50 років. От. І це органічна потреба мого організму. Самі змагання це є результат підтвердження нашого тренувального процесу. Що ми на вірному шляху, перевірка своїх можливостей", - сказав Микола Плюйко, найстарший учасник забігу.
Біг чоловік називає головною запорукою щасливого життя і довголіття. Каже, починати ніколи не пізно.
"Біг - це задоволення для душі, це здоров"є, яке аніколи у людини не забереш. Але його треба самому підтримувати", - сказав Микола Плюйко, найстарший учасник забігу.
Наступний забіг організатори планують провести на початку червня. "Академічну милю" влаштують у київському ботанічному саду.