У Вінниці рятувальник став рекордсменом Книги рекордів [ Редагувати ]
Рятувальник з Вінниці став рекордсменом Книги рекордів України в номінації "Найдовша дистанція, яку подолано на гребному тренажері". 29-річний Богдан Кирилюк здолав напівмарафон за одну годину й 24 хвилини.
Як довго готувався вогнеборець і кому присвятив свій успіх - розкажемо в сюжеті.
В епіцентрі уваги в одному зі спортклубів Вінниці ось цей чоловік у синій футболці. 29-річний рятувальник Богдан Кирилюк готується встановити рекорд.
Богдан Кирилюк, рятувальник:
Підготовка до рекорду в мене зайняла близька трьох місяців. Я займаюся доволі часто кросфітом, і мені натрапив один із цікавих комплексів, де світові атлети гребуть 42 кілометри на гребному тренажері. Я спочатку спробував це виконати. Але межу у 42 км мені важко було, то ж я зацікавився у подоланні напівмарафону.
Фіксувати досягнення будуть представники Національного реєстру рекордів. Зауважують: надзвичайникові вдалося їх здивувати.
Лана Вєтрова, керівниця Національного реєстру рекордів:
Сьогодні у Вінниці вперше відкривається номінація "Найдовша дистанція, яку подолано на гребному тренажері". Ми очікуємо дистанцію напівмарафону. Такого рекорду ще не було. Ви знаєте, мене дуже дивують наші люди, у них стільки креативу. А головне ідеї, бо кожен рекорд несе в собі ідею.
Декілька хвилин на обговорення технічних моментів, і Богдан розпочинає...
Рятувальник упевнено долає дистанцію. Богдана підтримують та мотивують друзі й колеги Богдана.
Євген Кобчук, голова Федерації пожежно-прикладного спорту у Вінницькій обл.:
Для того, щоб ставити такі рекорди – людина має бути дуже підготовлена і загартована по будь-якому напрямку. Не обов'язково, щоби вона там швидко бігла, або підіймала велику вагу, вона має вміти все. Хоча б на середньому рівні.
Богдан подолав відстань у 21 кілометр 98 метрів за годину й двадцять чотири хвилини. Від знесилення падає на підлогу.
Проте вже за кілька хвилин звітує...
Богдан Кирилюк, рятувальник:
Я це вже чотири рази виконував перед виконанням офіційним. Але що буде так важко - дуже багато людей, знаєте, трохи тиск. Коли спокійним темпом собі гребеш і ніхто тобі не заважає – то одне. А тут коли на тебе відповідальність така покладена, то зовсім інше. – Як зараз почуваєтеся? – От зараз мені за пару хвилин вже легше.
Рекорд встановлено.
Ми маємо час рекорду. 1 година, 23 хвилини й 56 секунд! Відсьогодні це досягнення всієї України! Новий рекордсмен - Богдан Кирилюк!
Світовий рекорд у цій дистанції належить новозеландцю - 1 година 8 хвилин. Богдан каже: можливо, колись ризикне його здолати. А поки ж свій український рекорд присвячує:
Це досягнення я присвячую нашим захисникам.