Новий рекорд України: 1045 дітей одночасно виконали кікбоксерські вправи [ Редагувати ]
Тисяча сорок п'ять дітей, віком від п'яти до вісімнадцяти років, протягом десяти хвилин одночасно виконують кікбоксерські вправи - це новий рекорд України. Його зафіксувала Книга світових рекордів на чемпіонаті України з кікбоксингу, що відбувся на Київщині. Наша знімальна група побувала на заході. Докладніше в сюжеті далі.
Владислав готує свого вихованця до бою. Заслужений майстер спорту України з таїландського боксу, бронзовий призер Європейських ігор. Згадує, як і сам у 22-му році готувався до Чемпіонату України. Не припинив тренувань, навіть коли частину його рідної Херсонщини вже було окуповано.
Владислав Микитась, заслужений майстер спорту України з тайського боксу:
Ми готувалися, було дуже важко. Ми навіть бігали, коли окупанти захопили головний центр. Стояли з автоматами, ми бігали, пощастило, що нас не зачепили, але було дуже страшно, тому що вони викрадали людей, катували.
Своїх двох учнів на змагання привіз Ігор. Чоловік понад 10 років віддав роботі у правоохоронних органах та підготовці майбутніх спортсменів. З початком великої війни записався у добровольчий батальйон Нацполіції, виконував бойові завдання на Харківщині, Донеччині та Луганщині. Каже: спортивна підготовка не раз допомагала в бою.
Ігор Шимоняк, тренер Закарпатської федерації кікбоксингу WAKO:
Спортивний досвід формує ваш характер, волю духу, волю перемоги, волю до боротьби. І це однозначно дає поштовх, коли ти в таких ситуаціях, в якій ніби вже все безвихідно, але ти вмикаєшся і, як-то кажуть, відкривається друге дихання, і ти робиш те, що маєш зробити.
Сотні молодих спортсменів із двадцяти трьох областей України зібралися на чемпіонат України з кікбоксингу, що цими днями відбувається у Києві. Змагаються за місце в Національній збірній, аби представляти батьківщину на міжнародних турнірах.
Ольга Павленко, Президентка Федерації кікбоксингу України:
Така кількість дітей - великий показник, що ми сильна нація і наша перемога буде за нами. Це здорова нація. Вони зможуть в житті досягати і в інших сферах перемоги. Тому діти спілкуються, діти знайомляться, у дітей є мотивація потрапити на Всесвітні ігри.
А на цих кадрах - багаторазова чемпіонка України, Європи та Світу Ольга Булгакова проводить для юних спортсменів спеціальну руханку. Тисяча сорок п'ять учасників одночасно, наживо та онлайн, вони працюють безперервно 10 хвилин і встановлюють новий рекорд України.
Олеся Булгакова, Заслужений майстер спорту України:
В наш час це дуже важливо, тому що ми маємо показувати, що діти тренуються, діти працюють, виступають на змаганнях. Я не очікувала на таку кількість, але все пройшло добре, обережно, бо ми робили з елементами кікбоксингу, тому всі ніби задоволені, щасливі. Більше відбувається таких заходів, щоб показати єдність нашої країни, сил і тим паче діти - це наше майбутнє покоління.
Ганна Крисюк, представниця Книги світових рекордів:
Дуже важко в час війни, коли тривога і все інше, знайти час так, щоб у безпеці провести будь-який масовий захід. Провести в онлайн і офлайн форматі ще важче, бо це має бути трансляція в прямому ефірі і щоб не було збою одночасного виконання. І коли це виконують 1045 дітей - це не просто. Друге, треба підтвердити те, що вони зареєструвалися і дуже швидко порахувати, щоб їх була відповідна кількість.
Представники Книги світових рекордів та учасники змагань сподіваються, що надалі кількість таких активностей в Україні лише зростатиме. Адже кожен спортивний захід - це демонстрація сили українського народу, нашої спільної жаги до перемоги.