США запровадили проти Китаю тарифи у 104% [ Редагувати ]

США запроваджують додаткові мита на імпорт із Китаю у розмірі 50%, що підвищить загальний рівень тарифів до 104%. Нові тарифи вступлять в силу 9 квітня.
Про це повідомила речниця Білого Дому Керолайн Левітт.
Згідно з її словами, Китай оголосив про введення 34-відсоткових мит на американські товари у відповідь на заходи США. Своєю чергою, Дональд Трамп попередив, що США можуть ввести додаткові тарифи на імпорт з Китаю на рівні 50%, якщо Пекін не скасує свої мита.
Левітт зазначила, що оскільки Китай відмовився скасувати свої мита, тарифна ставка для Пекіна була збільшена на 50% — з 54% до 104%. Ці тарифи будуть діяти з 9 квітня.
Вона також підкреслила, що Китай «робить помилку», відмовляючись від переговорів із президентом США Дональдом Трампом щодо мит. Левітт вважає, що Китай «прагне вести переговори», але не знає, як це зробити, і що це також поділяє точку зору Трампа.