Украинский таэквондист Александр Шапошник не сумел пройти в полуфинал Олимпийских игр. Он уступил дорогу в следующий раунд мексиканцу Оскару Франсиско Салазару Бланко со счетом 2:6.
Як пройшла зустріч української та російської делегацій в Туреччині? Чому від неї не було багато очікувань - розповість наша міжнародна оглядачка Світлана Чернецька.
Європейські міністри закордонних справ країн НАТО розкритикували низький рівень російської делегації на переговорах з Україною в Туреччині. Зустріч була в центрі уваги неформального засідання очільників МЗС з країн Альянсу, що відбулася в Анталії. Подробиці далі в сюжеті.
"Якщо Ердоган буде успішним, Трамп приєднається до успіху, якщо переговори зірвуться - винуватим буде він, а не Трамп", - пояснив мені американський професор Майкл Гюнтер, автор однієї з небагатьох біографій Ердогана. З ним ми й обговорили, яким посередником може бути турецький лідер і чого він прагне насправді.
Медіа одразу перетворили коротке відео ходи Василя Малюка на окремий інфопривід. А соцмережі зарясніли мемами й жартівливими коментарями. Ось найцікавіші, на нашу думку, прояви народної творчості.
Чи стануть стамбульські перемовини останньою краплею в чаші терпіння західних партнерів? Думки аналітиків зібрала наша міжнародна оглядачка Світлана Чернецька.
У Вашингтоні за подіями стежить наш спеціальний кореспондент Дмитро Анопченко, від нього дізнаємося всі подробиці.