У Чернівцях волонтери придбали обладнання для дитячої поліклініки [ Редагувати ]

Солодощі зі смаком щастя. Саме так називають свої хенд-мейд ласощі волонтери в Чернівцях. Ось уже понад півроку вони випікають торти, еклери та роблять зефір. А за вторговані гроші - купують обладнання для дитячої поліклініки. Що придбали цього разу - бачили наші журналісти.
Удень і вночі ця тендітна волонтерка випікає солодощі. Пряники, зефір, еклери та торти - Катерина Пономарьова готує за власним рецептом. Усе - лише з натуральних інгредієнтів.
"Пряник - це арт-терапія особисто для мене. І ти сидиш і малюєш. Ти зараз теж спробуєш, спробуєш! Люди кажуть: талант. Не талант. Потрібно мати бажання, любити те, що робиш і щоб не тремтіла рука, все. Ну і терпіння, звичайно", - захоплюється Катерина Пономарьова, волонтерка.
Ідея випікати солодощі волонтерам спала на думку півроку тому - коли Катерина завітала в дитячу поліклініку. Тоді лікарі розповіли: не вистачає медичного обладнання. Тож, жінка взялася за справу. Створила он-лайн кондитерську. Домашня випічка одразу ж припала до смаку містянам.
"Торты покупал на детские Дни рождения, на мое дарили торт. Все классное, вкусное и просто натуральное. Еще и цель такая - ты покупаешь не просто, чтобы люди заработали. Ты покупаешь, чтобы дети жили лучше", - розповідає Андрій Голобородько, житель Чернівців.
Спершу для поліклініки придбали електрокардіограф, згодом - енцефалограф. Волонтерка ж - вишукувала нові рецепти, випікала тонни солодощів - і таки заробила на нове медобладнання. Цього разу - придбали тренажери для кабінету зору.
"- Ми просто хочемо, щоб наші діти були здорові. Все! Ми хочемо, щоб наші діти жили у нас в місті, а не будь-де. Просто хочемо, щоб вони мали можливість лікуватися безкоштовно. Ось так!"
Лікарі радіють подарунку - адже таке обладнання допоможе лікувати найменших пацієнтів. Раніше подібні тренажери були доступними лише в приватних клініках.
"За умов придбання цих нових тренажерів, ми покращимо, звичайно, роботу нашого кабінету. Збільшимо кількість діточок-пацієнтів, які потребують допомоги", - розповідає Олексій Дущак, лікар-офтальмолог.
Зараз волонтери збирають гроші на наступне придбання. Апарат для діагностики бінокулярного зору вартує понад 120 тисяч гривень.