"Потрібно підвищити зарплати "тихим" героям - аптекарям, транспортникам і продавцям" - Володимир Гройсман [ Редагувати ]

Держава, шляхом ухвалення відповідних рішень - передусім на рівні Верховної Ради - має підтримати людей, які сьогодні позбавлені роботи й доходів, пенсіонерів, які є в групі ризику, і підтримати підприємства. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман.
За його словами, треба відзначити "тихих героїв" - працівників магазинів, заправок, аптек, водіїв громадського транспорту.
"Було б справедливо, аби держава, на додаток до їхніх зарплат, виділила "плюс" 22%. Щоб вони відчували фінансову підтримку", - запропонував Володимир Гройсман.
За його словами, для людей, які втратили роботу через карантин, підтримка має становити 4723 грн.
"Треба ухвалити рішення, щоб ці люди отримали підтримку хоча б на рівні мінімальної зарплати. А для тих підприємств, які не мають можливостей працювати, треба пропрацювати програму нульової ставки по кредитах. Можливості є", - зазначив Володимир Гройсман.
Він наголосив, що економічні виклики мають бути серйозно сприйняті державою, і має бути план виходу з криз, з якими стикається країна.