У Дніпрі почали виготовляти інноваційне газове обладнання [ Редагувати ]
Одна з головних причин, чому українці їдуть за кордон, - відсутність роботи. За підрахунками уряду, за останні 10 років на заробітки виїхали понад 4 мільйони людей.
Зупинити трудову міграцію вирішили в Регіональній газовій компанії. У передмісті Дніпра запустили новий завод, який забезпечить місцевих роботою.
У передмісті Дніпра запрацював новий автоматизований завод з виробництва газового обладнання. На ньому вироблятимуть ось такі - шафові газорозподільні пункти, які гарантуватимуть стабільну й безпечну подачу палива до будинків.
Володимир Ващинський, колишній заступник голови правління АТ "Дніпропетровськгаз" (ветеран газової галузі):
С таким оборудованием, которое сегодня будет выполнять этот завод, - это газорегуляторные установки, которые действительно поддерживают необходимое давление, и которое имеет все степени защиты в вопросах безопасности для нормального газоснабжения.
Цей завод - результат масштабних інвестицій регіональної газової компанії. Збудували його дуже швидко. Лише за 4 місяці звели виробничі цехи, взяли на роботу 150 працівників і встановили обладнання найкращих світових виробників з Японії, США та Італії.
Дмитро Рубель, директор заводу з виробництва газового обладнання RGC Production:
В Днепре установлено самое современное оборудование, в том числе станок лазерной резки металла и сразу два сварочных работы Panasonic. Также установлена мощная камера запекания порошковых красок. Она позволит наносить толстый слой пластифицированной краски и продлить срок эксплуатации оборудования.
Газове обладнання, що вироблятимуть на заводі, не поступатиметься імпортним аналогам, кажуть фахівці. І це вже друге потужне виробництво, яке працює в Україні. Перше відкрили у Львові.
Олександр Волович, керівник проєктів RGC Production:
Враховуючи усі багаторічні роботи, все що можна було зробити для оптимізації, які покращили роботи газорозподільних мереж в цілому, Регіональна газова компанія це все враховує, і врахувала в реалізації своїх проєктів. Наші ШГРП у Дніпрі будуть ще укомплектовуватися телеметрією для автоматизації виробництва.
Потужності заводу - 1000 шафових газорозподільних пунктів на рік. І, за попередніми підрахунками, виробництво забезпечить обладнанням близько 5 мільйонів домогосподарств. Мешканці ось цього будинку в Новомосковську вже відчули переваги. Кажуть: стало безпечніше.
Вадим Калюжний, житель Новомосковська:
Якось комфортніше стали себе почувати. Тому що той що тут стояв, вже був доволі такий, скажімо, похилого віку. Надійність не така була, а зараз спокійно, я знаю, що можу в будь-який момент запалити плиту і користуватися газом без проблем.
На черзі відкриття заводу у Вінниці. Обладнання, що на ньому вироблятиметься, має модернізувати газорозподільні мережі одразу в чотирьох найближчих областях.