Українці, які зараз тимчасово перебувають за кордоном та досягли пенсійного віку, можуть оформити пенсію дистанційно. Про це розповіли у Пенсійному фонді України.
У Забайкаллі (рф) вирують масштабні лісові пожежі - вогонь наблизився до міста Чита. До гасіння стихії "добровільно-примусово" залучають держслужбовців, позбавляючи їх відпусток і не забезпечуючи належним захистом.
Президент Володимир Зеленський прокоментував наймасштабнішу повітряну атаку росії за весь час повномасштабної війни.
Мікрофінансовий сектор в Азії, зокрема в Індії та Південно-Східній Азії, переживає тектонічний зсув. Банкіри спостерігаємо перехід від експансивного зростання до фази стійкого, структурно зрілого розвитку. І це добрий сигнал як для інвесторів, так і для самих позичальників, говорить банкір та фінансист Євген Березовський.
Вранцi 6 липня росiйськi вiйська завдали удару по Миколаєву дронами. Постраждали щонайменше двоє людей, пошкоджено низку цивiльних об'єктiв. Про це в ефiрi телемарафону "Єдинi новини" повiдомив начальник Миколаївської обласної вiйськової адмiнiстрацiї Вiталiй Кiм.
У 10 областях України закриють школи: педагоги зможуть отримувати середню зарплату, перебуваючи у кадровому резерві.
За останній рік на світ з'явилося рекордно мало дітей за всю історію незалежності. Та цифри це лише частина проблеми: за кожною статистикою долі мільйонів людей. Чи зможе країна подолати демографічну кризу? Далі у сюжеті Євгена Лесного.