На Рівненщині автоцистерна протаранила блокпост: загинув поліцейський, ще двоє поранені [ Редагувати ]

На Рівненщині автоцистерна з газом врізалась у блокпост, внаслідок чого загинув поліцейський, ще один поліціянт і військовий отримали травми. Про це повідомила поліція Рівненщини.
Автопригода сталася у суботу, 28 вересня, близько 08:15 на трасі Київ-Ковель-Ягодин.
Водій автоцистерни DAF, 64-річний житель Кременчука, з невстановлених поки причин врізався у блокпост на межі Рівненської та Житомирської областей.
Внаслідок ДТП загинув 40-річний сержант поліції Сергій Трум. Ще двоє осіб - 28-річний кінолог та 27-річний військовослужбовець, отримали тяжкі травми та перебувають у лікарні.
Внаслідок наїзду пошкоджене також службове авто поліцейського офіцера громади. Сам правоохоронець не постраждав.
Водій вантажівки отримав незначні тілесні ушкодження, він був тверезий. Його затримали слідчі. Цистерна була наповнена газом, на щастя, вона не розгерметизувалась.