Ворог обстріляв Нікополь: зруйновано багатоповерхівку [ Редагувати ]
Життя на лінії вогню. Під постійними артилерійськими ударами ворога Нікополь. Росіяни продовжують систематично знищувати населений пункт. За даними очільника Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, від початку року росіяни обстріляли громаду понад 200 разів. Найбільше "прилітає" в прибережні райони. Більше про умови життя в Нікополі - Олена Мендалюк.
Так ледь не щодня звучить Нікополь. Місто під постійними російськими обстрілами.
Ірина, жителька Нікополя:
Це була жахлива ніч. Сама жахлива, що була. Осталися живі. Це був такий ужасний взрив.
Напередодні вночі російська армія з "Граду" поцілила у двір багатоповерхівки. Снаряд влучив просто у дитячий майданчик. Пізніше окупанти сюди ж запустили дрон-камікадзе - ударило по квартирах шостого поверху.
Анна, жителька Нікополя:
Бахнуло, задрожав дом з-під низу, задрожало все, полетіло скло, вторий прильот, ми були на вулиці, летіли дрони. Я кричу дрон, і ми забігли в під'їзд, тільки забігли й моментально вдарило.
Мати пані Олени під час обстрілу була вдома - в епіцентрі вибуху.
Олена, жителька Нікополя:
У мене вилетів балкон, вилетіло вікно у спальній кімнаті. У сусідки вибило вікно на кухні і в неї пошкоджена стеля, у під'їзді у багатьох людей повилітали вікна.
Багатоповерхівка вже вп'яте під прицілом окупантів, розповідає голова ОСББ. Цього разу пошкодження великі.
Олександр Бовша, голова ОСББ:
Пошкоджені парапети, сам руберойд на даху і козирок балкона 6 поверху пошкоджено. Ну, а так дуже багато.
Ірина, жителька Нікополя:
У мене весь балкон розтрощено, відкрилось вікно на кухні пластикове, замки вирвало. Слава Богу, хоть оконний блок остався цілий.
Позбутися наслідків атаки допомагають комунальники - з прибудинкової території прибирають розбиті рами й скло. А благодійники видають будівельні матеріали.
Пошкодження через обстріл усуватимуть ще не один день. Чи безпечно мешкати у найбільш зруйнованих квартирах, скаже комісія. А росіяни не припиняють гатити по мирних кварталах Нікополя. Щодня завдають близько трьох десятків ударів. Та люди, попри все, не поспішають виїжджати. Дотепер у місті залишається близько 40 тисяч жителів.