У Білому домі назвали пріоритети Трампа на наступні 100 днів [ Редагувати ]

Президент США Дональд Трамп наближається до 100-денного терміну свого другого президентства.
Адміністрація президента США найближчим часом представить звіт про досягнення за перші 100 днів його президентства та поділиться планами на наступні 100 днів - повідомляє Reuters, посилаючись на заяви представників Білого дому.
Очікується, що основними пріоритетами цього періоду будуть угоди у сфері міжнародної торгівлі та просування мирних переговорів, зокрема щодо війни між росією та Україною.
Найближчим часом Трамп відправиться в Мічиган, де проведе мітинг на честь своєї 100-денної діяльності на посаді президента. Білий дім має намір підкреслити важливі досягнення в економічній політиці, боротьбі з нелегальними іммігрантами, зміні зовнішньополітичного курсу та роботі Департаменту ефективності уряду Ілона Маска з "очищення федеральної бюрократії" та "скорочення марнотратства".
Проте, попри позитивну риторику адміністрації щодо швидкості та масштабів змін, критики зауважують, що багато з цих ініціатив можуть ставити під загрозу основні права громадян, міжнародні союзи та глобальну позицію США.
Згідно з прогнозами, у наступні 100 днів Трамп зосередиться на розвитку торгівельних угод і подальших переговорах з іншими країнами. Президент розпочав торгівельну війну з кількома державами, однак після припинення взаємних мит тепер сподівається досягти угод протягом найближчих 90 днів. Тим часом критики ставлять під сумнів здатність адміністрації укласти вигідні угоди, адже не було укладено жодної угоди за перші 100 днів.
Нагадаємо, що президент США визнав, що путін, можливо, не бажає припиняти війну, що ставить під сумнів можливість швидкого завершення конфлікту.
Крім того, у травні Трамп планує поїздку до Саудівської Аравії, Катару та Об'єднаних Арабських Еміратів, де він спробує посприяти вирішенню війни між росією та Україною, продовжуючи намагання досягти мирної угоди між Києвом і москвою.
Відзначимо, що протягом перших 100 днів президентства Трамп зіткнувся з критикою від колишніх американських лідерів, а його рейтинг підтримки серед громадян США значно впав. Рішення щодо зовнішньої політики, зокрема поступки росії, викликали занепокоєння в багатьох сферах американського суспільства.