Барбра Стрейзанд празднует 70-ый день рождения [ Редагувати ]
Барбрі Стрейзанд сьогодні виповнюється сімдесят. Її цілком можна назвати втіленням американської мрії, колись непримітне і кумедне дівчисько завдяки своєму таланту завоювало визнання всього світу. У свої 70 вона може похизуватись колекцією найпрестижніших премій, романами з найвродливішими чоловіками Голівуда і званням однієї з найбільш комерційно успішних жінок. А ще зізнається, що не одному політику допомогла потрапити у Білий дім. Про королеву епатажу, - наш спеціальний кореспондент Дмитро Анопченко.
Вона зовсім не красуня. І дуже не любить, коли нагадують про одну з перших у її кар`єрі публікацій. Журналісти тоді написали - "довгий ніс співачки закінчується десь в оркестровій ямі, біля тромбона". Втім, Стрейзанд залишається єдиною зіркою у Голівуді, яка за все життя не зробила жодної пластичної операції. Америка закрила очі на зовнішність - почувши її голос.
Стрейзанд змінила для себе лише одне прибрала літеру в імені. Щоб провінційне "Барбара" звучало оригінально. Про її життя звикли говорити, - "прокинулася знаменитою". У шістдесятих, після ролі у дешевому бродвейському мюзиклі, співачці запропонували контракт, про який інші мріяли десятиліттями. Перший же альбом став в Америці сенсацією. А фільми з участю Стрейзанд 20 років били касові рекорди.
Джеймс Бролін, чоловік Барбри Стрейзанд:
- Барбра має чудовий смак, а ще заздалегідь відчуває, чи буде проект успішним. Через це вона для мене найгірший критик - іноді так розпече. Втім, і підтримати теж вміє краще за будь-кого. Їй досить сказати, - "удачі, любий. Я тримаю кулаки за тебе".
Співачка, актриса, режисер… Вона крутила романи із найкрасивішими чоловіками світу, а канадський прем`єр заради неї був готовий кинути посаду. Барбра отримала двох "Оскарів", одинадцять премій "Греммі". І колись жартувала, - для колекції тільки Канської гілки не вистачає. Через багато років після цього Президент знаменитого фестивалю особисто зізнався нам, - і сам колись мріяв побачити Барбру на червоній доріжці Канн.
Жіль Жакоб, президент Канського кінофестивалю:
- Я не дуже люблю американське кіно. В ньому зазвичай багато подій, але замало справжніх почуттів. Стрейзанд була і залишається винятком, і як актриса і як режисер.
Втім, Барбрі було не до Канн. Підкоривши глядачів, актриса всерйоз зайнялася політикою. Коли у дев`яностих Клінтон не добирав голосів, саме вона очолила Фонд його підтримки. Багато хто потім зізнавався - співчував кандидату від демократів, адже сама Стрейзанд співала йому дифірамби.
Дмитро Анопченко, кореспондент:
- Коли Білл Клінтон став президентом, Барбра Стрейзанд казала друзям - "якби не я, країна мала б главу держави із зовсім іншим прізвищем. І в цьому є частина правди".
У свій день народження зірка не влаштовує вечірок. І розміняє восьмий десяток скромно. У компанії улюбленої собачки і найкращої подруги, яка народилася в один день з нею.
Дмитро Анопченко, Олександр Данилов, "Новини", телеканал "Інтер"