Києву передали автомобілі для перевезення вакцини [ Редагувати ]
Доправити якнайшвидше і за низької температури! 16 нових авторефрижераторів поповнили автопарк держпідприємства "Укрвакцина". Застосовуватимуть їх для перевезення вакцин у регіони за умов "холодового ланцюга". Що це означає і чим допоможе лікарям? Розкажуть наші кореспонденти.
Перевезти вакцину з київських складів до регіональних. І водночас не втратити якість препаратів. Розв'язати проблему здатні ось ці авто.
Віктор Ляшко - міністр охорони здоров'я України:
Ці автомобілі - це черговий етап того холодового ланцюга, який ми робимо для забезпечення безпеки та зберігання імуноглобулічних препаратів. Таким чином ми контролюємо імуноглобулічні препарати від моменту їх надходження до моменту ведення її по холодовому ланцюгу.
Міністр охорони здоров'я розповідає про 16 нових авторефрижераторів, які відтепер є в автопарку держпідприємства "Укрвакцина". Машини закуплені в рамках спільних проєктів МОЗу та Світового банку.
Олександр Пономарьов, директор ДП "Укрвакцина" МОЗ України:
Це безпрецедентна подія поповнення автопарку підприємства новими автомобілями, які мають в собі новітнє обладнання, які здатні підтримувати необхідну температуру і фіксувати, моніторити, передавати дані протягом всього маршруту руху. Оцінивши всі ризики і спланувавши маршрут, ми здійснюємо доставку на прифронтові території.
Посадовці наголошують: транспорт надзвичайно важливий. В умовах, коли в Україні коронавірус знову нагадав про себе.
Ігор Кузін - заступник міністра охорони Здоров'я, Головний державний санітарний лікар України:
Станом на зараз на території України циркулює щонайменше 10 підтипів субваріантів штаму "Омікрон". Всі ці штами несуть різну характеристику. І останній з тих, які було ідентифіковано на території України, штам "Флірт". Який був зареєстрований вперше у світі в березні цього року.
Ці машини, кажуть чиновники, напевно, доправлять вакцини до медичних закладів якісними, без ризику зіпсувати препарати.