У Казахстані через ожеледицю на трасі зіткнулись 95 машин [ Редагувати ]

На трасі Астана - Щучинськ в Акмолінській області Казахстану сталася масова ДТП через хуртовину та ожеледицю. Як повідомив національний оператор з управління автомобільними дорогами агентству "Казавтожол", кількість автомобілів, що зіткнулися, досягає 95.
Траса веде до Петропавловська, розташованого за 40 км від російсько-казахстанського кордону.
Спочатку повідомлялося про зіткнення приблизно 40 машин. Пізніше представники оператора доріг "Казавтожол" уточнили, що кількість учасників ДТП зросла. Причиною аварії стали ожеледиця та буран. За даними МНС Казахстану, з місця події було евакуйовано 71 особу. Серед них - вісім дітей. Ще десятьох людей було госпіталізовано.
Траса веде до Петропавловська, розташованого за 40 км від російсько-казахстанського кордону.
Через погодні умови рух трасою був тимчасово закритий, і коли його відновлять - поки невідомо. Поліція Казахстану також інформує про складну ситуацію на автотрасі Алмати - Єкатеринбург, де щодня проїжджає понад 10 тис. машин.